Atomium

Aditiva AtomiumRádi byste si jízdu autem víc užili? Chcete zvýšit výkon motoru svého auta? Nechcete utrácet tisíce za chip tuning? My pro vás máme „tekutý chiptuning“ Atomium, který zvýší výkon motoru až o 10%! A navíc za stovky korun!

 Jste spíš klidnější řidič? Dbáte spíš na spotřebu a šetříte motor? I pro vás máme skvělou zprávu. Aditiva Atomium pomáhají prodloužit životnost motoru a navíc můžete díky nim ušetřit zajímavé množství paliva (až 250 litrů ročně).

Vyberte si aditiva Atomium právě pro svůj motor. Máme Atomium nejen pro benzínové i dieselové motory, ale i pro mechanické i automatické převodovky a pro hydraulická zařízení. Rádi vše vysvětlíme a poradíme s výběrem. Vše máme na skladě.

 

loading
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Potřebujete poradit s výběrem? Chcete vědět více o aditivech Atomium? Kontaktujte nás!

Zkušenosti s aditivy Atomium jsou ve světě skvělé. Proto neváhejte a udělejte vlastní zkušenost s aditivy Atomium. Vyberte si podle svého motoru Atomium pro benzínové nebo dieselové motory. Máme také Atomium do mechanickýchautomatických převodovek nebo diferenciálů.

Z našeho eshopu můžeme také doporučit široký sortiment olejů (Castrol, Shell, BP, ElfFord a další). Nejen aditiva  a oleje najdete na našem e-shopu. Máme pro vás připravené náhradní díly na auta všech značek i originální náhradní díly na auta vybraných značek.

Jsme připraveni odpovědět na vaše dotazy a poradit s výběrem. Kontaktujte nás.